7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Ingalill Christine Gustafsson
Årsinkomst: Kolla Ingalills lön anonymt
Personnummer: 19430130-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 30 januari 1943
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 25 oktober
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Ingalill Christine Gustafsson
Förnamn: Ingalill Christine
Tilltalsnamn: Ingalill
Efternamn: Gustafsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1988-12-01
Gatuadress: Mariebergsvägen 34
Postnummer: 511 57
Postort: Kinna
Församling: Kinna-Fritsla församling (146301)
Kommun: Mark (1463)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ingalill
Ingalill Gustafsson är en kvinna på 83 år som bor på Mariebergsvägen 34 i Kinna. Ingalills bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 37 år och 216 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 1988. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ingalill
Informationen om Ingalill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mariebergsvägen 34
Registrerat på adressen
511 57 Kinna
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingalill kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingalill hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingalills bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 129 kvm
Byggår: 1988
Bolagsengagemang | 0 st
Ingalill har inga bolagsengagemang
Mer om Ingalill
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 156 dagar)
Födelsedag
30 januari (en lördag om 209 dagar)
Födelsedatum
1943-01-30 (en lördag för 30 472 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 209 dagar (en söndag)
Ingalill Gustafsson är en kvinna på 83 år som bor på Mariebergsvägen 34 i Kinna. Ingalills bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 37 år och 216 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 1988. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ingalills postnummer, 511 57, är medelinkomsten 366 062 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,26 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingalill och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Ingalill ingår. Ingalills lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Ingalill bor tillsammans med Lennart Gustafsson. Han är en 86 årig man som flyttade in den 1 december 1988 och har bott där totalt 37 år och 216 dagar. Hon är gift med Lennart Gustafsson .
På Ingalills nästa födelsedag fyller hon 84 år. Den inträffar om 209 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 6 år och 209 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 112 dagar.
Namnet Ingalill är 'Sammansättning av Inga och lill(a), alltså = ’lilla Inga’'.
Ingalill har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingalill i Sverige Ingalill Mårts i Hedemora, Ingalill Eriksson i Arboga och Ingalill Johansson i Kalmar.
Informationen om Ingalill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingalill Gustafsson
Var bor Ingalill?
Hur gammal är Ingalill?
Ingalill Gustafsson är 83 år gammal och föddes den 30 januari 1943. Hon fyller 84 år den 30 januari.
Har Ingalill några bolagsengagemang?
Ingalill har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ingalill några fordon?
Är Ingalill gift?
Ingalill är gift med Lennart Gustafsson.
Vilket telefonnummer har Ingalill?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingalill.
Vilket stjärntecken har Ingalill?
Ingalill har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Ingalill folkbokförd?
Ingalill Gustafsson är folkbokförd i Mark kommun.
Vilket län tillhör Ingalill?
Ingalill Gustafsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Ingalill?
Ingalill Gustafsson tillhör Kinna-Fritsla församling.