7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Karl Erik Ernst Larsson

Årsinkomst: Kolla Karl Eriks lön anonymt

Personnummer: 19430310- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 10 mars 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl Erik Ernst Larsson

Förnamn: Karl Erik Ernst

Tilltalsnamn: Karl Erik

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1974-08-10

Gatuadress: Åfärd 120

Postnummer: 523 75

Postort: Dalum

Distrikt: Böne

Församling: Redvägs församling (149128)

Kommun: Ulricehamn (1491)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl Erik

Karl Erik Larsson är en man på 83 år som bor på Åfärd 120 i Dalum. Karl Eriks bostad är ett lantbruk på 151 kvm . Där har han bott i 51 år och 335 dagar sedan han flyttade in den 10 augusti 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karl Erik

Informationen om Karl Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl Erik Larsson?

Vad tjänar Karl Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åfärd 120

Latitud: 57.877922   |   Longitud: 13.534401

Registrerat på adressen


Åfärd 120
523 75 Dalum

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Larsson, Karl Erik Status Aktiv
Ansvarig Karl Erik Ernst Larsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Karl Erik Ernst Larsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-03-20 (18 år) Ägare Karl Erik Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-03-20 (18 år) Karl Erik Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 151 kvm

Byggår: 1919

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Larsson, Karl Erik Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Karl Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 123 dagar)

Födelsedag

10 mars (en onsdag om 242 dagar)

Födelsedatum

1943-03-10 (en onsdag för 30 439 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 242 dagar (en torsdag)

Karl Erik Larsson är en man på 83 år som bor på Åfärd 120 i Dalum. Karl Eriks bostad är ett lantbruk på 151 kvm . Där har han bott i 51 år och 335 dagar sedan han flyttade in den 10 augusti 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karl Eriks postnummer, 523 75, är medelinkomsten 317 755 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,06 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ulricehamn där Karl Erik ingår. Karl Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.

Karl Erik bor tillsammans med Birgitta Larsson. Hon är en 78 årig kvinna som flyttade in den 10 augusti 1974 och har bott där totalt 51 år och 335 dagar. På adressen finns en hund (som Karl Erik är ägare till). Han är gift med Birgitta Larsson .

På Karl Eriks nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 242 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 242 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 201 dagar.

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Karl Erik har 1 bolagsengagemang ( Larsson, Karl Erik ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Karl Faxby i Sundsvall och Karl Moraeus i Orsa.

Informationen om Karl Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl Erik Larsson