7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Carl Lennart Inge Ingemarsson

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 19430315- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 15 mars 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl Lennart Inge Ingemarsson

Förnamn: Carl Lennart Inge

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Ingemarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-09-15

Gatuadress: Småängarna 52

Postnummer: 591 90

Postort: Tjällmo

Distrikt: Tjällmo

Församling: Tjällmo församling (058322)

Kommun: Motala (0583)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Ingemarsson är en 83 årig man bosatt i Motala kommun. Han bor i en villa på 54 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 290 dagar sedan 15 september 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Ingemarsson?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Småängarna 52

Latitud: 58.748102   |   Longitud: 15.466853

Registrerat på adressen


Småängarna 52
591 90 Tjällmo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 54 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 109 dagar)

Födelsedag

15 mars (en måndag om 256 dagar)

Födelsedatum

1943-03-15 (en måndag för 30 425 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 256 dagar (en tisdag)

Carl Ingemarsson är en 83 årig man bosatt i Motala kommun. Han bor i en villa på 54 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 290 dagar sedan 15 september 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Carls bostadsområde, på postnummer 591 90, har 7,14 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 344 434 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Motala där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 91.

Carl bor tillsammans med en 80 årig kvinna vid namn Sylvia Ingemarsson. Hon registrerades på adressen den 15 september 2008, och har bott där totalt 17 år och 290 dagar. Han är gift med Sylvia Ingemarsson .

Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 256 dagar då han fyller 84 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 88 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 6 år och 256 dagar (en tisdag).

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Carl har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Ingemarsson