7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Karl Erik Thisner

Årsinkomst: Kolla Karl Eriks lön anonymt

Personnummer: 19430504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 4 maj 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Karl Erik Thisner

Förnamn: Karl Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Thisner

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-09-02

Gatuadress: Kryddgårdsgatan 1 C

Postnummer: 749 49

Postort: Enköping

Församling: Enköpings församling (038101)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl Erik Thisner är en 83 årig man och bosatt på Kryddgårdsgatan 1 C i Enköping. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 september 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 291 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl Erik Thisner?

Vad tjänar Karl Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kryddgårdsgatan 1 C

Latitud: 59.635511   |   Longitud: 17.084350

Registrerat på adressen


Kryddgårdsgatan 1 C
749 49 Enköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DANSK/SVENSK GÅRDSHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-08-04 (16 år) Ägare Ingrid Britt-Marie Thisner Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-08-04 (16 år) Ingrid Britt-Marie Thisner Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Karl Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 47 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 318 dagar)

Födelsedatum

1943-05-04 (en tisdag för 30 363 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 318 dagar (en onsdag)

Karl Erik Thisner är en 83 årig man och bosatt på Kryddgårdsgatan 1 C i Enköping. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 september 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 291 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Karl Eriks bostadsområde, på postnummer 749 49, är 357 958 kr per år och 5,14 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Karl Eriks ingår. Karl Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 88.

Förutom Karl Erik bor också Ingrid Britt-Marie Thisner på adressen. Där har hon bott i 12 år och 291 dagar sedan hon först registrerades där den 2 september 2013. På adressen finns också en hund registrerad som Karl Erik inte är ägare till. Karl Erik är gift med Ingrid Britt-Marie Thisner .

Karl Eriks nästa födelsedag är om 318 dagar då han fyller 84 år. Hans namnsdag är om 222 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 318 dagar (en onsdag).

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Karl Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Karl Faxby i Sundsvall och Karl Moraeus i Orsa.

Informationen om Karl Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl Erik Thisner