7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Lars Erik Ling

Årsinkomst: Kolla Lars Eriks lön anonymt

Personnummer: 19430513- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 13 maj 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Erik Ling

Förnamn: Lars Erik

Tilltalsnamn: Lars Erik

Efternamn: Ling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-04-25

Gatuadress: Åsbogatan 40 B lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 262 50

Postort: Ängelholm

Distrikt: Ängelholm

Församling: Ängelholms församling (129201)

Kommun: Ängelholm (1292)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

C/O-adress: Ronny Johnsson

Gatuadress: Planteringsvägen 7 B lgh 1201

Postadress: 26250 Ängelholm

Mer om Lars Erik

Lars Erik Ling är en 83 årig man och bosatt på Åsbogatan 40 B lgh 1003 i Ängelholm. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 68 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Planteringsvägen 7 B lgh 1201 i Ängelholm. Läs mer om Lars Erik

Informationen om Lars Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Erik Ling?

Vad tjänar Lars Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åsbogatan 40 B lgh 1003

Latitud: 56.238755   |   Longitud: 12.867283

Registrerat på adressen


Åsbogatan 40 B lgh 1003
262 50 Ängelholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PAPILLON Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Elisabet Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Elisabet Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Lars Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 50 dagar)

Födelsedag

13 maj (en torsdag om 315 dagar)

Födelsedatum

1943-05-13 (en torsdag för 30 366 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 315 dagar (en fredag)

Lars Erik Ling är en 83 årig man och bosatt på Åsbogatan 40 B lgh 1003 i Ängelholm. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 68 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Planteringsvägen 7 B lgh 1201 i Ängelholm.

Medelinkomsten i Lars Eriks bostadsområde, på postnummer 262 50, är 288 346 kr per år och 7,11 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Lars Eriks ingår. Lars Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Förutom Lars Erik bor också Elisabet Andersson på adressen. Där har hon bott i 2 år och 68 dagar sedan hon först registrerades där den 25 april 2024. På adressen finns också en hund registrerad som Lars Erik inte är ägare till. Lars Erik är inte gift.

Lars Eriks nästa födelsedag är om 315 dagar då han fyller 84 år. Hans namnsdag är om 39 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 315 dagar (en fredag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Lars Leijonborg i Stockholm och Lars Hellman i Sundsvall.

Informationen om Lars Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Erik Ling