7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-17
Vaclav Kostal
Årsinkomst: Kolla Vaclavs lön anonymt
Personnummer: 19430517-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 17 maj 1943
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Vaclav Kostal
Förnamn: Vaclav
Tilltalsnamn: Vaclav
Efternamn: Kostal
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-11-06
Gatuadress: Glumslövsvägen 289
Postnummer: 261 63
Postort: Glumslöv
Församling: Landskrona församling (128201)
Kommun: Landskrona (1282)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Vaclav
Vaclav Kostal är 83 år gammal och bor på Glumslövsvägen 289 i Glumslöv. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Där har han bott i 20 år och 253 dagar sedan han flyttade in den 6 november 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Vaclav
Informationen om Vaclav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Glumslövsvägen 289
Registrerat på adressen
261 63 Glumslöv
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Vaclav kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Vaclav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Vaclavs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 139 kvm
Byggår: 1939
Bolagsengagemang | 0 st
Vaclav har inga bolagsengagemang
Mer om Vaclav
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 61 dagar)
Födelsedag
17 maj (en måndag om 304 dagar)
Födelsedatum
1943-05-17 (en måndag för 30 377 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 304 dagar (en tisdag)
Vaclav Kostal är 83 år gammal och bor på Glumslövsvägen 289 i Glumslöv. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Där har han bott i 20 år och 253 dagar sedan han flyttade in den 6 november 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 261 63, som är Vaclavs bostadsområde, är medelinkomsten 536 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Vaclavs ingår. Vaclavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 89.
Vaclav delar bostaden med Dagmar Kostal, en 81 årig kvinna. Hon flyttade in den 6 november 2005 och har bott där totalt 20 år och 253 dagar. Vaclav är gift med Dagmar Kostal .
Vaclav har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 304 dagar då han fyller 84 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 304 dagar (en tisdag).
Vaclav har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Vaclav i Sverige Vaclav Vonasek i Kungsbacka, Vaclav Kostal i Glumslöv och Vaclav Eyberger i Landskrona.
Informationen om Vaclav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Vaclav Kostal
Var bor Vaclav?
Hur gammal är Vaclav?
Vaclav Kostal är 83 år gammal och föddes den 17 maj 1943. Han fyller 84 år den 17 maj.
Har Vaclav några bolagsengagemang?
Vaclav har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Vaclav några fordon?
Är Vaclav gift?
Vaclav är gift med Dagmar Kostal.
Vilket telefonnummer har Vaclav?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Vaclav.
Vilket stjärntecken har Vaclav?
Vaclav har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Vaclav folkbokförd?
Vaclav Kostal är folkbokförd i Landskrona kommun.
Vilket län tillhör Vaclav?
Vaclav Kostal tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Vaclav?
Vaclav Kostal tillhör Landskrona församling.