7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Björn Stigson Osterman

Björn registrerades som avliden 2026-07-03.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Björns lön anonymt

Personnummer: 19430529- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 29 maj 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Björn Stigson Osterman

Förnamn: Björn Stigson

Tilltalsnamn: Björn

Efternamn: Osterman

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1990-09-06

Gatuadress: Pilvägen 3

Postnummer: 181 57

Postort: Lidingö

Distrikt: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Björn

Björn Osterman är en man på 83 år som bor på Pilvägen 3 i Lidingö. Björns bostad är en villa på 155 kvm . Där har han bott i 35 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 6 september 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Björn

Informationen om Björn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Björn Osterman?

Vad tjänar Björn?

Karta & vägbeskrivning till Pilvägen 3

Latitud: 59.346392   |   Longitud: 18.176774

Registrerat på adressen


Pilvägen 3
181 57 Lidingö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Björn kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Björn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Björns bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 155 kvm

Byggår: 1912

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Björn har inga bolagsengagemang


Mer om Björn


Födelsedatum

1943-05-29

Björn Osterman registrerades som avliden 2026-07-03. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Björn Osterman är en man på 83 år som bor på Pilvägen 3 i Lidingö. Björns bostad är en villa på 155 kvm . Där har han bott i 35 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 6 september 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Björns postnummer, 181 57, är medelinkomsten 932 221 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Björn och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Björn ingår. Björns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 81.

Björn bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Björns nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 314 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 314 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 334 dagar.

Namnet Björn är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet björn'.

Björn har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Björn i Sverige Björn Skifs i Österhaninge, Björn Borg i Stockholm och Björn Jansson i Sandviken.

Informationen om Björn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Björn Osterman