7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Börje Karl-Gustaf Andersson

Börje Karl-Gustaf registrerades som avliden 2026-05-25.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19430609- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 9 juni 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Börje Karl-Gustaf Andersson

Förnamn: Börje Karl-Gustaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2024-05-04

Gatuadress: Ringvägen 2 B lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 599 32

Postort: Ödeshög

Distrikt: Ödeshög

Församling: Ödeshögs församling (050902)

Kommun: Ödeshög (0509)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Börje Karl-Gustaf Andersson är en man på 83 år som bor på Ringvägen 2 B lgh 1002 i Ödeshög. Där har han bott i 2 år och 62 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Börje Karl-Gustaf Andersson?

Vad tjänar Börje Karl-Gustaf?

Karta & vägbeskrivning till Ringvägen 2 B lgh 1002

Latitud: 58.227318   |   Longitud: 14.646661

Registrerat på adressen


Ringvägen 2 B lgh 1002
599 32 Ödeshög

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Börje Karl-Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Börje Karl-Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Börje Karl-Gustafs bostad


Fakta om bostaden

Antal rum: 1

Kökstyp: Kokskåp

Boarea: 32 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Börje Karl-Gustaf har inga bolagsengagemang


Mer om Börje Karl-Gustaf


Födelsedatum

1943-06-09

Börje Karl-Gustaf Andersson registrerades som avliden 2026-05-25. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Börje Karl-Gustaf Andersson är en man på 83 år som bor på Ringvägen 2 B lgh 1002 i Ödeshög. Där har han bott i 2 år och 62 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Börje Karl-Gustafs postnummer, 599 32, är medelinkomsten 328 183 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Börje Karl-Gustaf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ödeshög där Börje Karl-Gustaf ingår.

Börje Karl-Gustaf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift.

På Börje Karl-Gustafs nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 339 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 339 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 339 dagar.

Namnet Börje är 'Nordiskt namn, yngre form av Birger'.

Börje Karl-Gustaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Börje Karl-Gustaf i Sverige Börje Ahlstedt i Lidingö, Karl-Gustaf Eklund i Bergkvara och Karl-Gustaf Svanström i Bromma.

Informationen om Börje Karl-Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Börje Karl-Gustaf Andersson