7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Rolf Anders Agerbert
Årsinkomst: Kolla Rolfs lön anonymt
Personnummer: 19430720-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 20 juli 1943
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 27 augusti
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Rolf Anders Agerbert
Förnamn: Rolf Anders
Tilltalsnamn: Rolf
Efternamn: Agerbert
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2019-12-01
Gatuadress: Johannebergsgatan 28 lgh 1301
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 412 55
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs Vasa
Församling: Göteborgs Vasa församling (148007)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rolf
Rolf Agerbert är en man på 82 år som bor på Johannebergsgatan 28 lgh 1301 i Göteborg. Rolfs bostad är en lägenhet med 6 rum på 217 kvm . Där har han bott i 6 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rolf
Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Johannebergsgatan 28 lgh 1301
Registrerat på adressen
412 55 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rolf kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rolf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rolfs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 6
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 217 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | 2025 | 0 | 0 | |
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0,2 | 0,1 |
Mer om Rolf
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 331 dagar)
Födelsedag
20 juli (en måndag om 34 dagar)
Födelsedatum
1943-07-20 (en tisdag för 30 282 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 34 dagar (en onsdag)
Rolf Agerbert är en man på 82 år som bor på Johannebergsgatan 28 lgh 1301 i Göteborg. Rolfs bostad är en lägenhet med 6 rum på 217 kvm . Där har han bott i 6 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rolfs postnummer, 412 55, är medelinkomsten 664 047 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,20 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rolf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Rolf ingår. Rolfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.
Rolf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Rolfs nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 34 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 34 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 72 dagar.
Namnet Rolf är 'Nordiskt namn, sammandragning av Rodhulf (delvis besläktat med Rudolf)'.
Rolf har 2 bolagsengagemang (
Eagle Marine AB
och
Zaifoz AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rolf i Sverige Rolf Lassgård i Lövestad, Rolf Klintfors i Enebyberg och Rolf Tornell i Mellerud.
Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.