7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Antonio Pisanu
Årsinkomst: Kolla Antonios lön anonymt
Personnummer: 19430730-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 30 juli 1943
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 17 januari
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Antonio Pisanu
Förnamn: Antonio
Tilltalsnamn: Antonio
Efternamn: Pisanu
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-04-01
Gatuadress: Rönnebergavägen 33 B lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 241 34
Postort: Eslöv
Församling: Eslövs församling (128501)
Kommun: Eslöv (1285)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Antonio
Antonio Pisanu är en man på 82 år som bor på Rönnebergavägen 33 B lgh 1201 i Eslöv. Antonios bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 29 år och 118 dagar sedan han flyttade in den 1 april 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Antonio
Informationen om Antonio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rönnebergavägen 33 B lgh 1201
Registrerat på adressen
241 34 Eslöv
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Antonio kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Antonio hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Antonios bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 82 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 0 st
Antonio har inga bolagsengagemang
Mer om Antonio
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 363 dagar)
Födelsedag
30 juli (en torsdag om 2 dagar)
Födelsedatum
1943-07-30 (en fredag för 30 314 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 2 dagar (en lördag)
Antonio Pisanu är en man på 82 år som bor på Rönnebergavägen 33 B lgh 1201 i Eslöv. Antonios bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 29 år och 118 dagar sedan han flyttade in den 1 april 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Antonios postnummer, 241 34, är medelinkomsten 291 428 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Antonio och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Antonio ingår. Antonios lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Antonio bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Antonios nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 2 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 2 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 173 dagar.
Antonio har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Antonio i Sverige Antonio Toledano Book i Märsta, Antonio Hysén i Göteborg och Antonio Petersson Kvennefeldt i Alvesta.
Informationen om Antonio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Antonio Pisanu
Var bor Antonio?
Hur gammal är Antonio?
Antonio Pisanu är 82 år gammal och föddes den 30 juli 1943. Han fyller 83 år den 30 juli.
Har Antonio några bolagsengagemang?
Antonio har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Antonio några fordon?
Är Antonio gift?
Antonio är inte gift.
Vilket telefonnummer har Antonio?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Antonio.
Vilket stjärntecken har Antonio?
Antonio har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Antonio folkbokförd?
Antonio Pisanu är folkbokförd i Eslöv kommun.
Vilket län tillhör Antonio?
Antonio Pisanu tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Antonio?
Antonio Pisanu tillhör Eslövs församling.