7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Anna-Lena Thungren

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19430902- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 2 september 1943

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Thungren

Förnamn: Anna-Lena

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Thungren

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2006-12-14

Gatuadress: Studievägen 25 lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 702 50

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anna-Lena Thungren är 82 år och bosatt på Studievägen 25 lgh 1301 i Örebro. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Där har hon bott i 19 år och 218 dagar sedan hon flyttade in den 14 december 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Thungren?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Studievägen 25 lgh 1301
702 50 Örebro

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 100 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 321 dagar)

Födelsedag

02 september (en onsdag om 44 dagar)

Födelsedatum

1943-09-02 (en torsdag för 30 272 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 44 dagar (en fredag)

Anna-Lena Thungren är 82 år och bosatt på Studievägen 25 lgh 1301 i Örebro. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Där har hon bott i 19 år och 218 dagar sedan hon flyttade in den 14 december 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 702 50, är medelinkomsten 324 363 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,53 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.

Anna-Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

Anna-Lena fyller 83 år om 44 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 90 år om 7 år och 44 dagar (en fredag).

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Thungren