7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Björn Enar Berglund

Årsinkomst: Kolla Björn Enars lön anonymt

Personnummer: 19430914- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 14 september 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Björn Enar Berglund

Förnamn: Björn Enar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Berglund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-03-01

Gatuadress: Lejets torg 10 B

Postnummer: 271 78

Postort: Löderup

Församling: Löderups församling (128617)

Kommun: Ystad (1286)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Björn Enar Berglund är en 82 årig man och bosatt på Lejets torg 10 B i Löderup. Hans bostad är en villa på 134 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 126 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Björn Enar Berglund?

Vad tjänar Björn Enar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Björn Enars
Kreditstatus?

Nyfiken på Björn Enars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lejets torg 10 B

Latitud: 55.385386   |   Longitud: 14.063678

Registrerat på adressen


Lejets torg 10 B
271 78 Löderup

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Björn Enar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Björn Enar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Björn Enars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1915

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Björn Enar har inga bolagsengagemang


Mer om Björn Enar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 294 dagar)

Födelsedag

14 september (en måndag om 71 dagar)

Födelsedatum

1943-09-14 (en tisdag för 30 245 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 71 dagar (en onsdag)

Björn Enar Berglund är en 82 årig man och bosatt på Lejets torg 10 B i Löderup. Hans bostad är en villa på 134 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 126 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Björn Enars bostadsområde, på postnummer 271 78, är 462 338 kr per år och 4,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ystad där Björn Enars ingår. Björn Enars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 70.

Förutom Björn Enar bor också Ingrid Weitner på adressen. Där har hon bott i 18 år och 126 dagar sedan hon först registrerades där den 1 mars 2008. Björn Enar är inte gift.

Björn Enars nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 83 år. Hans namnsdag är om 348 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 71 dagar (en onsdag).

Namnet Björn är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet björn'.

Björn Enar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Björn Enar i Sverige Björn Skifs i Österhaninge, Enar Gradin i Bollstabruk och Enar Folkesson i Ytterby.

Informationen om Björn Enar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Björn Enar Berglund