7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Ingegerd Helena Holmqvist
Årsinkomst: Kolla Helenas lön anonymt
Personnummer: 19430929-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 29 september 1943
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ingegerd Helena Holmqvist
Förnamn: Ingegerd Helena
Tilltalsnamn: Helena
Efternamn: Holmqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-05-01
Gatuadress: Telegatan 2
Postnummer: 447 30
Postort: Vårgårda
Församling: Algutstorps församling (144214)
Kommun: Vårgårda (1442)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Helena
Helena Holmqvist är en kvinna på 82 år som bor på Telegatan 2 i Vårgårda. Helenas bostad är en lägenhet på 75 kvm . Där har hon bott i 15 år och 66 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helena
Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Telegatan 2
Registrerat på adressen
447 30 Vårgårda
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Helena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Helena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Helenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 75 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Helena har inga bolagsengagemang
Mer om Helena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 280 dagar)
Födelsedag
29 september (en tisdag om 85 dagar)
Födelsedatum
1943-09-29 (en onsdag för 30 231 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 85 dagar (en torsdag)
Helena Holmqvist är en kvinna på 82 år som bor på Telegatan 2 i Vårgårda. Helenas bostad är en lägenhet på 75 kvm . Där har hon bott i 15 år och 66 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Helenas postnummer, 447 30, är medelinkomsten 297 743 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Helena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vårgårda där Helena ingår. Helenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Helena bor tillsammans med Jan Olof Svensson. Han är en 80 årig man som flyttade in den 1 april 2012 och har bott där totalt 14 år och 96 dagar. Hon är gift med Jan Olof Svensson .
På Helenas nästa födelsedag fyller hon 83 år. Den inträffar om 85 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 7 år och 85 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 25 dagar.
Namnet Helena är 'Grekiskt namn med bet. ’fackla’'.
Helena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helena i Sverige Helena Bergström Nutley i Drottningholm, Helena Nilsson Gissén i Nacka och Helena Berin i Hägersten.
Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Helena Holmqvist
Var bor Helena?
Hur gammal är Helena?
Helena Holmqvist är 82 år gammal och föddes den 29 september 1943. Hon fyller 83 år den 29 september.
Har Helena några bolagsengagemang?
Helena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Helena några fordon?
Är Helena gift?
Helena är gift med Jan Olof Svensson.
Vilket telefonnummer har Helena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Helena.
Vilket stjärntecken har Helena?
Helena har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Helena folkbokförd?
Helena Holmqvist är folkbokförd i Vårgårda kommun.
Vilket län tillhör Helena?
Helena Holmqvist tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Helena?
Helena Holmqvist tillhör Algutstorps församling.