7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Göran Olof Magnusson

Årsinkomst: Kolla Görans lön anonymt

Personnummer: 19431016- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 16 oktober 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 23 april

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Göran Olof Magnusson

Förnamn: Göran Olof

Tilltalsnamn: Göran

Efternamn: Magnusson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-05-27

Gatuadress: Varvsvägen 2

Postnummer: 184 97

Postort: Ljusterö

Församling: Ljusterö-Kulla församling (011703)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Göran

Göran Magnusson är en 82 årig man bosatt i Österåker kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 41 dagar sedan 27 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Göran

Informationen om Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Göran Magnusson?

Vad tjänar Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Varvsvägen 2

Latitud: 59.468371   |   Longitud: 18.518023

Registrerat på adressen


Varvsvägen 2
184 97 Ljusterö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 264 dagar)

Födelsedag

16 oktober (en fredag om 101 dagar)

Födelsedatum

1943-10-16 (en lördag för 30 215 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 101 dagar (en söndag)

Göran Magnusson är en 82 årig man bosatt i Österåker kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 41 dagar sedan 27 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Görans bostadsområde, på postnummer 184 97, har 6,02 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 467 022 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Görans ingår. Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 113.

Göran bor tillsammans med en 79 årig kvinna vid namn Gisela Spak. Hon registrerades på adressen den 27 maj 2011, och har bott där totalt 15 år och 41 dagar. Han är gift med Gisela Spak .

Vill du fira Görans födelsedag ska du gratulera honom om 101 dagar då han fyller 83 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 290 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 7 år och 101 dagar (en söndag).

Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.

Göran har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Göran i Sverige det senaste kvartalet är Göran Lindström i Vessigebro, Göran Grejder i Årsta och Göran Persson i Stjärnhov.

Informationen om Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Göran Magnusson