7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Britt Anna-Lena Göttinger Söderholm

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19431213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 13 december 1943

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Britt Anna-Lena Göttinger Söderholm

Förnamn: Britt Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Söderholm

Mellannamn: Göttinger

Folkbokföring

Adressändring: 2013-09-28

Gatuadress: Spjutgatan 12

Postnummer: 871 51

Postort: Härnösand

Församling: Härnösands domkyrkoförsamling (228001)

Kommun: Härnösand (2280)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Göttinger Söderholm är en 82 årig kvinna och bosatt på Spjutgatan 12 i Härnösand. Hennes bostad är ett radhus på 105 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 september 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 291 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Söderholm?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Spjutgatan 12

Latitud: 62.641327   |   Longitud: 17.920963

Registrerat på adressen


Spjutgatan 12
871 51 Härnösand

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 215 dagar)

Födelsedag

13 december (en söndag om 150 dagar)

Födelsedatum

1943-12-13 (en måndag för 30 166 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 150 dagar (en tisdag)

Anna-Lena Göttinger Söderholm är en 82 årig kvinna och bosatt på Spjutgatan 12 i Härnösand. Hennes bostad är ett radhus på 105 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 september 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 291 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna-Lenas bostadsområde, på postnummer 871 51, är 334 896 kr per år och 2,40 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Anna-Lenas ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Anna-Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Anna-Lena är inte gift.

Anna-Lenas nästa födelsedag är om 150 dagar då hon fyller 83 år. Hennes namnsdag är om 83 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 7 år och 150 dagar (en tisdag).

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Göttinger Söderholm