7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Kent Sten Isidor Eriksson

Kent Sten Isidor registrerades som avliden 2026-03-27.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19431214- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 14 december 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Kent Sten Isidor Eriksson

Förnamn: Kent Sten Isidor

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eriksson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1959-06-06

Gatuadress: Manetvägen 5

Postnummer: 613 37

Postort: Oxelösund

Distrikt: Oxelösund

Församling: Oxelösunds församling (048101)

Kommun: Oxelösund (0481)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kent Sten Isidor Eriksson är en 82 årig man och bosatt på Manetvägen 5 i Oxelösund. Hans bostad är ett kedjehus på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 juni 1959 och har sammanlagt bott där i 67 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kent Sten Isidor Eriksson?

Vad tjänar Kent Sten Isidor?

Karta & vägbeskrivning till Manetvägen 5

Latitud: 58.676270   |   Longitud: 17.060830

Registrerat på adressen


Manetvägen 5
613 37 Oxelösund

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kent Sten Isidor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kent Sten Isidor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kent Sten Isidors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kent Sten Isidor har inga bolagsengagemang


Mer om Kent Sten Isidor


Födelsedatum

1943-12-14

Kent Sten Isidor Eriksson registrerades som avliden 2026-03-27. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Kent Sten Isidor Eriksson är en 82 årig man och bosatt på Manetvägen 5 i Oxelösund. Hans bostad är ett kedjehus på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 juni 1959 och har sammanlagt bott där i 67 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kent Sten Isidors bostadsområde, på postnummer 613 37, är 413 572 kr per år och 2,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Oxelösund där Kent Sten Isidors ingår.

Kent Sten Isidor bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Kent Sten Isidor är inte gift.

Kent Sten Isidors nästa födelsedag är om 159 dagar då han fyller 83 år. Hans namnsdag är om 257 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 159 dagar (en onsdag).

Namnet Kent är 'Kortform av Kennet'.

Kent Sten Isidor har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kent Sten Isidor i Sverige Isidor Olsbjörk i Göteborg, Kent Bergvall Haug i Uppsala och Sten Friberg i Lund.

Informationen om Kent Sten Isidor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kent Sten Isidor Eriksson