7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Gyula Sogor
Årsinkomst: Kolla Gyulas lön anonymt
Personnummer: 19431215-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 15 december 1943
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Gyula Sogor
Förnamn: Gyula
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sogor
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-22
Gatuadress: Tranan 4
Postnummer: 524 31
Postort: Herrljunga
Distrikt: Herrljunga
Församling: Herrljungabygdens församling (146606)
Kommun: Herrljunga (1466)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Gyula Sogor är en 82 årig man bosatt i Herrljunga kommun. Han bor i en lägenhet på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 60 dagar sedan 22 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tranan 4
Registrerat på adressen
524 31 Herrljunga
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gyula kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gyula hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gyulas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 71 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Gyula har inga bolagsengagemang
Mer om Gyula
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 188 dagar)
Födelsedag
15 december (en tisdag om 177 dagar)
Födelsedatum
1943-12-15 (en onsdag för 30 139 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 177 dagar (en torsdag)
Gyula Sogor är en 82 årig man bosatt i Herrljunga kommun. Han bor i en lägenhet på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 60 dagar sedan 22 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Gyulas bostadsområde, på postnummer 524 31, har 5,32 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 360 128 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Herrljunga där Gyulas ingår. Gyulas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Gyula bor tillsammans med en 40 årig kvinna vid namn Agnes Agocs. Hon registrerades på adressen den 22 april 2024, och har bott där totalt 2 år och 60 dagar. Han är gift med Agnes Agocs .
Vill du fira Gyulas födelsedag ska du gratulera honom om 177 dagar då han fyller 83 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 177 dagar (en torsdag).
Gyula har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Gyula i Sverige det senaste kvartalet är Gyula Csizmadi i Angered, Gyula Horvath i Göteborg och Gyula Major i Stockholm.
Informationen om Gyula kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gyula Sogor
Var bor Gyula?
Hur gammal är Gyula?
Gyula Sogor är 82 år gammal och föddes den 15 december 1943. Han fyller 83 år den 15 december.
Har Gyula några bolagsengagemang?
Gyula har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gyula några fordon?
Är Gyula gift?
Gyula är gift med Agnes Agocs.
Vilket telefonnummer har Gyula?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gyula.
Vilket stjärntecken har Gyula?
Gyula har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Gyula folkbokförd?
Gyula Sogor är folkbokförd i Herrljunga kommun.
Vilket län tillhör Gyula?
Gyula Sogor tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Gyula?
Gyula Sogor tillhör Herrljungabygdens församling.