8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-23

Per Göran Valter Nilsson

Personnummer: 19431221- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 21 december 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Per Göran Valter Nilsson

Förnamn: Per Göran Valter

Tilltalsnamn: Per Göran

Efternamn: Nilsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-30

Gatuadress: Arnövägen 71

Postnummer: 184 97

Postort: Ljusterö

Distrikt: Roslags-Kulla och Ljusterö

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per Göran

Per Göran Nilsson är 82 år och bosatt på Arnövägen 71 i Ljusterö. Han bor i en villa på 44 kvm . Där har han bott i 54 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per Göran

Informationen om Per Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Per Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Per Görans Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Arnövägen 71
184 97 Ljusterö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Per Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 44 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Per Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 306 dagar)

Födelsedag

21 december (en måndag om 59 dagar)

Födelsedatum

1943-12-21 (en tisdag för 30 257 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 59 dagar (en onsdag)

Per Göran Nilsson är 82 år och bosatt på Arnövägen 71 i Ljusterö. Han bor i en villa på 44 kvm . Där har han bott i 54 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 184 97, är medelinkomsten 449 874 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,78 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Per Göran ingår.

Per Göran bor tillsammans med Margareta Nilsson. Hon har bott på Arnövägen 71 i totalt 54 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 30 augusti 2026. Han är gift med Margareta Nilsson .

Per Göran fyller 83 år om 59 dagar och har namnsdag om 282 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 7 år och 59 dagar (en onsdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per Göran har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per Göran i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Per Gessle i Halmstad och Per Elofsson i Röbäck.

Informationen om Per Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Göran Nilsson