7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Inga-Lena Eriksén

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19431223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 23 december 1943

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Inga-Lena Eriksén

Förnamn: Inga-Lena

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Eriksén

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-09

Gatuadress: Marmabyn 12

Postnummer: 827 73

Postort: Kårböle

Distrikt: Kårböle

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Eriksén är en 82 årig kvinna och bosatt på Marmabyn 12 i Kårböle. Hennes bostad är en villa på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 191 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Eriksén?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Marmabyn 12
827 73 Kårböle

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 208 dagar)

Födelsedag

23 december (en onsdag om 157 dagar)

Födelsedatum

1943-12-23 (en torsdag för 30 159 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 157 dagar (en fredag)

Lena Eriksén är en 82 årig kvinna och bosatt på Marmabyn 12 i Kårböle. Hennes bostad är en villa på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 191 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 827 73, är 305 931 kr per år och 11,69 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.

Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Lena är inte gift.

Lenas nästa födelsedag är om 157 dagar då hon fyller 83 år. Hennes namnsdag är om 30 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 7 år och 157 dagar (en fredag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Eriksén