7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Abdul Massih Malak

Årsinkomst: Kolla Abduls lön anonymt

Personnummer: 19431224- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 24 december 1943

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Abdul Massih Malak

Förnamn: Abdul Massih

Tilltalsnamn: Abdul

Efternamn: Malak

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-03

Gatuadress: Solgatan 2 lgh 1120

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 20 från vänster

Postnummer: 749 45

Postort: Enköping

Distrikt: Enköping

Församling: Enköpings församling (038101)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Abdul

Abdul Malak är en 82 årig man och bosatt på Solgatan 2 lgh 1120 i Enköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 56 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 123 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Abdul

Informationen om Abdul kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdul Malak?

Vad tjänar Abdul?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abduls
Kreditstatus?

Nyfiken på Abduls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solgatan 2 lgh 1120

Latitud: 59.625419   |   Longitud: 17.105113

Registrerat på adressen


Solgatan 2 lgh 1120
749 45 Enköping

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdul kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdul hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abduls bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 56 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Byggår: 2000

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdul har inga bolagsengagemang


Mer om Abdul


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 192 dagar)

Födelsedag

24 december (en torsdag om 173 dagar)

Födelsedatum

1943-12-24 (en fredag för 30 143 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 173 dagar (en lördag)

Abdul Malak är en 82 årig man och bosatt på Solgatan 2 lgh 1120 i Enköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 56 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 123 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Abduls bostadsområde, på postnummer 749 45, är 397 447 kr per år och 3,48 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Abduls ingår. Abduls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.

Abdul bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Abdul är inte gift.

Abduls nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 83 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 173 dagar (en lördag).

Abdul har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdul i Sverige Abdul Hasbini i Örebro, Abdul Abbas i Västra Frölunda och Abdul Hibombo i Enskededalen.

Informationen om Abdul kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdul Malak