7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Karl Gösta Roger Lundström

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19431225- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 25 december 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Karl Gösta Roger Lundström

Förnamn: Karl Gösta Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Lundström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-09

Gatuadress: Svedjevägen 107

Postnummer: 933 94

Postort: Glommersträsk

Distrikt: Arvidsjaur

Församling: Arvidsjaurs församling (250502)

Kommun: Arvidsjaur (2505)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

C/O-adress:

Gatuadress: Svedjevägen 107

Postadress: 93394 Glommersträsk

Mer om Roger

Roger Lundström är en 82 årig man bosatt i Arvidsjaur kommun. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 218 dagar sedan 9 december 2024. Han har en särskild adress registrerad på Svedjevägen 107 i Glommersträsk. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Lundström?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svedjevägen 107

Latitud: 65.265254   |   Longitud: 19.660737

Registrerat på adressen


Svedjevägen 107
933 94 Glommersträsk

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1934

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 202 dagar)

Födelsedag

25 december (en fredag om 163 dagar)

Födelsedatum

1943-12-25 (en lördag för 30 153 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 163 dagar (en söndag)

Roger Lundström är en 82 årig man bosatt i Arvidsjaur kommun. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 218 dagar sedan 9 december 2024. Han har en särskild adress registrerad på Svedjevägen 107 i Glommersträsk.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 933 94, har 6,81 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 364 437 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvidsjaur där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Roger bor tillsammans med en 74 årig kvinna vid namn Britt-Marie Lundström. Hon registrerades på adressen den 9 december 2024, och har bott där totalt 1 år och 218 dagar. Han är gift med Britt-Marie Lundström .

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 163 dagar då han fyller 83 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 322 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 7 år och 163 dagar (en söndag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Lundström