7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-30
Niels Jörgen Madsen
Årsinkomst: Kolla Niels Jörgens lön anonymt
Personnummer: 19440219-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 19 februari 1944
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 juli
Stjärntecken: Fiskarna
Telefon: 076-2160002
Namnregistrering
Personnamn: Niels Jörgen Madsen
Förnamn: Niels Jörgen
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Madsen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2003-04-01
Gatuadress: Österbrovägen 6
Postnummer: 691 52
Postort: Karlskoga
Församling: Karlskoga församling (188301)
Kommun: Karlskoga (1883)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Niels Jörgen Madsen är en man på 82 år som bor på Österbrovägen 6 i Karlskoga. bostad är en villa på 72 kvm . Där har han bott i 23 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Österbrovägen 6
Registrerat på adressen
691 52 Karlskoga
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Niels Jörgen kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Niels Jörgen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Niels Jörgens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 72 kvm
Byggår: 1938
Bolagsengagemang | 0 st
Niels Jörgen har inga bolagsengagemang
Mer om Niels Jörgen
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 161 dagar)
Födelsedag
19 februari (en fredag om 204 dagar)
Födelsedatum
1944-02-19 (en lördag för 30 112 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 204 dagar (en söndag)
Niels Jörgen Madsen är en man på 82 år som bor på Österbrovägen 6 i Karlskoga. bostad är en villa på 72 kvm . Där har han bott i 23 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Niels Jörgens postnummer, 691 52, är medelinkomsten 360 395 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Niels Jörgen och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskoga där Niels Jörgen ingår. Niels Jörgens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.
Niels Jörgen bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Niels Jörgens nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 204 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 204 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 344 dagar.
Namnet Jörgen är 'Dansk form av Georg'.
Niels Jörgen har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Niels Jörgen i Sverige Jörgen Bergström i Rosersberg, Niels Jensen i Kil och Niels Treschow i Falkenberg.
Informationen om Niels Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-2160002
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046762160002 +46762160002 +4676-2160002 +4676-216 00 02 0762160002 076-2160002 076-216 00 02 076 216 00 02 076 2160002
Vanliga frågor om Niels Jörgen Madsen
Var bor Niels Jörgen?
Hur gammal är Niels Jörgen?
Niels Jörgen Madsen är 82 år gammal och föddes den 19 februari 1944. Han fyller 83 år den 19 februari.
Har Niels Jörgen några bolagsengagemang?
Niels Jörgen har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Niels Jörgen några fordon?
Är Niels Jörgen gift?
Niels Jörgen är inte gift.
Vilket telefonnummer har Niels Jörgen?
Det telefonnummer som finns registrerat för Niels Jörgen är 076-2160002.
Vilket stjärntecken har Niels Jörgen?
Niels Jörgen har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Niels Jörgen folkbokförd?
Niels Jörgen Madsen är folkbokförd i Karlskoga kommun.
Vilket län tillhör Niels Jörgen?
Niels Jörgen Madsen tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Niels Jörgen?
Niels Jörgen Madsen tillhör Karlskoga församling.