7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Lars Fredrik Marsk

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19440227- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 27 februari 1944

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars Fredrik Marsk

Förnamn: Lars Fredrik

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Marsk

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-11-27

Gatuadress: Kaptensbacken 9 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 182 78

Postort: Stocksund

Församling: Danderyds församling (016201)

Kommun: Danderyd (0162)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Marsk är 82 år gammal och bor på Kaptensbacken 9 lgh 1001 i Stocksund. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 133 kvm . Där har han bott i 19 år och 211 dagar sedan han flyttade in den 27 november 2006. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Marsk?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kaptensbacken 9 lgh 1001

Latitud: 59.384892   |   Longitud: 18.054637

Registrerat på adressen


Kaptensbacken 9 lgh 1001
182 78 Stocksund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-08-09 (10 år) Ägare Lars Marsk Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-08-09 (10 år) Lars Marsk Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 133 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Kantarellen 18 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 25-50%

Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 119 dagar)

Födelsedag

27 februari (en lördag om 246 dagar)

Födelsedatum

1944-02-27 (en söndag för 30 070 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 246 dagar (en måndag)

Lars Marsk är 82 år gammal och bor på Kaptensbacken 9 lgh 1001 i Stocksund. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 133 kvm . Där har han bott i 19 år och 211 dagar sedan han flyttade in den 27 november 2006. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 182 78, som är Lars bostadsområde, är medelinkomsten 800 505 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,05 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Danderyd där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.

Lars delar bostaden med Anna Marsk, en 73 årig kvinna. Hon flyttade in den 27 november 2006 och har bott där totalt 19 år och 211 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Lars är ägare till. Lars är gift med Anna Marsk .

Lars har namnsdag om 45 dagar och nästa födelsedag inträffar om 246 dagar då han fyller 83 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 246 dagar (en måndag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Kantarellen 18 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Marsk