7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Sten Olof Jonsson

Årsinkomst: Kolla Sten Olofs lön anonymt

Personnummer: 19440229- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 29 februari 1944

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sten Olof Jonsson

Förnamn: Sten Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jonsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-05-01

Gatuadress: Klätta 35 C

Postnummer: 457 91

Postort: Tanumshede

Församling: Tanums församling (143502)

Kommun: Tanum (1435)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sten Olof Jonsson är en man på 82 år som bor på Klätta 35 C i Tanumshede. bostad är en villa på 56 kvm . Där har han bott i 22 år och 78 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sten Olof Jonsson?

Vad tjänar Sten Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sten Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Sten Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klätta 35 C

Latitud: 58.774604   |   Longitud: 11.211666

Registrerat på adressen


Klätta 35 C
457 91 Tanumshede

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sten Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sten Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sten Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 56 kvm

Byggår: 2002

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sten Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Sten Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 140 dagar)

Födelsedag

28 februari (en söndag om 225 dagar)

Födelsedatum

1944-02-29 (en tisdag för 30 090 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 225 dagar (en tisdag)

Sten Olof Jonsson är en man på 82 år som bor på Klätta 35 C i Tanumshede. bostad är en villa på 56 kvm . Där har han bott i 22 år och 78 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Sten Olofs postnummer, 457 91, är medelinkomsten 375 646 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,67 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sten Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tanum där Sten Olof ingår. Sten Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Sten Olof bor tillsammans med Ulla Ingeborg Margareta Jonsson. Hon är en 80 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 2004 och har bott där totalt 22 år och 78 dagar. Han är gift med Ulla Ingeborg Margareta Jonsson .

På Sten Olofs nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 225 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 225 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 149 dagar.

Namnet Sten är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet sten'.

Sten Olof har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sten Olof i Sverige Olof Kannö i Märsta, Sten Friberg i Lund och Sten Nilsson i Karlskoga.

Informationen om Sten Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sten Olof Jonsson