7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Karl Staffan Weimer

Årsinkomst: Kolla Staffans lön anonymt

Personnummer: 19440310- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 10 mars 1944

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl Staffan Weimer

Förnamn: Karl Staffan

Tilltalsnamn: Staffan

Efternamn: Weimer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-20

Gatuadress: Gubbkärrsvägen 17 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 168 40

Postort: Bromma

Distrikt: Västerled

Församling: Västerleds församling (018029)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Staffan

Staffan Weimer är en man på 82 år som bor på Gubbkärrsvägen 17 lgh 1302 i Bromma. Staffans bostad är en lägenhet med 4 rum på 101 kvm . Där har han bott i 6 år och 323 dagar sedan han flyttade in den 20 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Staffan

Informationen om Staffan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Staffan Weimer?

Vad tjänar Staffan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Staffans
Kreditstatus?

Nyfiken på Staffans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gubbkärrsvägen 17 lgh 1302

Latitud: 59.331162   |   Longitud: 17.917755

Registrerat på adressen


Gubbkärrsvägen 17 lgh 1302
168 40 Bromma

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Staffan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Staffan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Staffans bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 101 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Weimer Fastighets AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 0,1 0
Nedgof Bagarmossen AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 2,7 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 0 2024 2,7 0,4

Mer om Staffan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 121 dagar)

Födelsedag

10 mars (en onsdag om 244 dagar)

Födelsedatum

1944-03-10 (en fredag för 30 071 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 244 dagar (en fredag)

Staffan Weimer är en man på 82 år som bor på Gubbkärrsvägen 17 lgh 1302 i Bromma. Staffans bostad är en lägenhet med 4 rum på 101 kvm . Där har han bott i 6 år och 323 dagar sedan han flyttade in den 20 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Staffans postnummer, 168 40, är medelinkomsten 605 030 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Staffan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Staffan ingår. Staffans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 89.

Staffan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Staffans nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 244 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 244 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 170 dagar.

Namnet Staffan är 'Nordisk ombildning av det latinska namnet Ste´phanus (se Stefan)'.

Staffan har 2 bolagsengagemang ( Weimer Fastighets AB och Nedgof Bagarmossen AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Staffan i Sverige Staffan Carlson i Klädesholmen, Staffan Boltar Andersson i Kil och Staffan Tapper i Malmö.

Informationen om Staffan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Staffan Weimer