7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Karin Margareta Ericsson
Årsinkomst: Kolla Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19440320-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 20 mars 1944
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juli
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Karin Margareta Ericsson
Förnamn: Karin Margareta
Tilltalsnamn: Margareta
Efternamn: Ericsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-03-20
Gatuadress: Jupitervägen 42
Postnummer: 743 40
Postort: Storvreta
Församling: Ärentuna församling (038025)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Margareta
Margareta Ericsson är en kvinna på 82 år som bor på Jupitervägen 42 i Storvreta. Margaretas bostad är ett kedjehus på 124 kvm . Där har hon bott i 33 år och 99 dagar sedan hon flyttade in den 20 mars 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Margareta
Informationen om Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Jupitervägen 42
Registrerat på adressen
743 40 Storvreta
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 124 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 99 dagar)
Födelsedag
20 mars (en lördag om 266 dagar)
Födelsedatum
1944-03-20 (en måndag för 30 049 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 266 dagar (en måndag)
Margareta Ericsson är en kvinna på 82 år som bor på Jupitervägen 42 i Storvreta. Margaretas bostad är ett kedjehus på 124 kvm . Där har hon bott i 33 år och 99 dagar sedan hon flyttade in den 20 mars 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Margaretas postnummer, 743 40, är medelinkomsten 450 228 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Margareta ingår. Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Margareta bor tillsammans med Håkan Aronsson. Han är en 77 årig man som flyttade in den 20 mars 1993 och har bott där totalt 33 år och 99 dagar. Hon är gift med Håkan Aronsson .
På Margaretas nästa födelsedag fyller hon 83 år. Den inträffar om 266 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 7 år och 266 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 23 dagar.
Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.
Margareta har 1 bolagsengagemang (
Scriptura
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Margareta i Sverige Margareta Grääs i Kalmar, Margareta Porseryd i Sollerön och Margareta Hallin i Göteborg.
Informationen om Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Margareta Ericsson
Var bor Margareta?
Hur gammal är Margareta?
Margareta Ericsson är 82 år gammal och föddes den 20 mars 1944. Hon fyller 83 år den 20 mars.
Har Margareta några bolagsengagemang?
Margareta har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Scriptura . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Margareta några fordon?
Är Margareta gift?
Margareta är gift med Håkan Aronsson.
Vilket telefonnummer har Margareta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Margareta.
Vilket stjärntecken har Margareta?
Margareta har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Margareta folkbokförd?
Margareta Ericsson är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Margareta?
Margareta Ericsson tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Margareta?
Margareta Ericsson tillhör Ärentuna församling.