7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Anna-Lena Rengren

Anna-Lena registrerades som avliden 2026-05-30.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19440404- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 4 april 1944

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Rengren

Förnamn: Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Rengren

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2019-05-01

Gatuadress: Kungsängstorg 4 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 753 19

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt

Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Rengren är en 82 årig kvinna och bosatt på Kungsängstorg 4 lgh 1203 i Uppsala. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 maj 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 75 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Rengren?

Vad tjänar Anna-Lena?

Karta & vägbeskrivning till Kungsängstorg 4 lgh 1203

Latitud: 59.854718   |   Longitud: 17.647237

Registrerat på adressen


Kungsängstorg 4 lgh 1203
753 19 Uppsala

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 31 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Födelsedatum

1944-04-04

Anna-Lena Rengren registrerades som avliden 2026-05-30. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Anna-Lena Rengren är en 82 årig kvinna och bosatt på Kungsängstorg 4 lgh 1203 i Uppsala. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 maj 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 75 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna-Lenas bostadsområde, på postnummer 753 19, är 416 772 kr per år och 2,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Anna-Lenas ingår.

Förutom Anna-Lena bor också Bent Madsen på adressen. Där har han bott i 14 dagar sedan han först registrerades där den 1 juli 2026. Anna-Lena är inte gift.

Anna-Lenas nästa födelsedag är om 263 dagar då hon fyller 83 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 7 år och 263 dagar (en tisdag).

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Rengren