7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Bengt Evert Karlsson
Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt
Personnummer: 19440529-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 29 maj 1944
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Evert Karlsson
Förnamn: Bengt Evert
Tilltalsnamn: Bengt
Efternamn: Karlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1996-01-29
Gatuadress: Matildebergsgatan 42 J
Postnummer: 431 68
Postort: Mölndal
Distrikt: Fässberg
Församling: Fässbergs församling (148101)
Kommun: Mölndal (1481)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt
Bengt Karlsson är en man på 82 år som bor på Matildebergsgatan 42 J i Mölndal. Bengts bostad är ett radhus på 124 kvm . Där har han bott i 30 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Matildebergsgatan 42 J
Registrerat på adressen
431 68 Mölndal
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 124 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Bolagsman | 25-50% |
Mer om Bengt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 33 dagar)
Födelsedag
29 maj (en lördag om 332 dagar)
Födelsedatum
1944-05-29 (en måndag för 29 983 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 332 dagar (en måndag)
Bengt Karlsson är en man på 82 år som bor på Matildebergsgatan 42 J i Mölndal. Bengts bostad är ett radhus på 124 kvm . Där har han bott i 30 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Bengts postnummer, 431 68, är medelinkomsten 410 126 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,10 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bengt och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Bengt ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.
Bengt bor tillsammans med Anette Karlsson Skårner. Hon är en 70 årig kvinna som flyttade in den 29 januari 1996 och har bott där totalt 30 år och 153 dagar. Han är gift med Anette Karlsson Skårner .
På Bengts nästa födelsedag fyller han 83 år. Den inträffar om 332 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 7 år och 332 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 263 dagar.
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Bengt har 1 bolagsengagemang (
Invivo C&S Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt Karlsson
Var bor Bengt?
Hur gammal är Bengt?
Bengt Karlsson är 82 år gammal och föddes den 29 maj 1944. Han fyller 83 år den 29 maj.
Har Bengt några bolagsengagemang?
Bengt har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Invivo C&S Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Bengt några fordon?
Är Bengt gift?
Bengt är gift med Anette Karlsson Skårner.
Vilket telefonnummer har Bengt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt.
Vilket stjärntecken har Bengt?
Bengt har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Bengt folkbokförd?
Bengt Karlsson är folkbokförd i Mölndal kommun.
Vilket län tillhör Bengt?
Bengt Karlsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Bengt?
Bengt Karlsson tillhör Fässbergs församling.