7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ingrid Birgitta Björsander
Årsinkomst: Kolla Ingrid Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19440606-
Ålder: 82 år
Födelsedag: 6 juni 1944
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Ingrid Birgitta Björsander
Förnamn: Ingrid Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Björsander
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-10-31
Gatuadress: Chapmansgatan 4 lgh 1703
Våning & dörr: 7 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 414 56
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs Karl Johan
Församling: Göteborgs Carl Johans församling (148013)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ingrid Birgitta Björsander är en 82 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 14 år och 246 dagar sedan 31 oktober 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Chapmansgatan 4 lgh 1703
Registrerat på adressen
414 56 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingrid Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingrid Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingrid Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 96 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ingrid Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Ingrid Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
82 år (och 28 dagar)
Födelsedag
06 juni (en söndag om 337 dagar)
Födelsedatum
1944-06-06 (en tisdag för 29 978 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 7 år och 337 dagar (en tisdag)
Ingrid Birgitta Björsander är en 82 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 14 år och 246 dagar sedan 31 oktober 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Ingrid Birgittas bostadsområde, på postnummer 414 56, har 5,24 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 382 088 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ingrid Birgittas ingår. Ingrid Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 183.
Ingrid Birgitta bor tillsammans med en 83 årig man vid namn Lars Gunnar Björsander. Han registrerades på adressen den 31 oktober 2011, och har bott där totalt 14 år och 246 dagar. Hon är gift med Lars Gunnar Björsander .
Vill du fira Ingrid Birgittas födelsedag ska du gratulera henne om 337 dagar då hon fyller 83 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 97 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 90 år om 7 år och 337 dagar (en tisdag).
Namnet Ingrid är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och adjektivet frid ’skön’'.
Ingrid Birgitta har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ingrid Birgitta i Sverige det senaste kvartalet är Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Ingrid Eronn i Knivsta och Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö.
Informationen om Ingrid Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingrid Birgitta Björsander
Var bor Ingrid Birgitta?
Hur gammal är Ingrid Birgitta?
Ingrid Birgitta Björsander är 82 år gammal och föddes den 6 juni 1944. Hon fyller 83 år den 6 juni.
Har Ingrid Birgitta några bolagsengagemang?
Ingrid Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ingrid Birgitta några fordon?
Är Ingrid Birgitta gift?
Ingrid Birgitta är gift med Lars Gunnar Björsander.
Vilket telefonnummer har Ingrid Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingrid Birgitta.
Vilket stjärntecken har Ingrid Birgitta?
Ingrid Birgitta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Ingrid Birgitta folkbokförd?
Ingrid Birgitta Björsander är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Ingrid Birgitta?
Ingrid Birgitta Björsander tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Ingrid Birgitta?
Ingrid Birgitta Björsander tillhör Göteborgs Carl Johans församling.