7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Adnan Hassan

Årsinkomst: Kolla Adnans lön anonymt

Personnummer: 19440701- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 82 år

Födelsedag: 1 juli 1944

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Adnan Hassan

Förnamn: Adnan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hassan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-03-02

Gatuadress: Sjöåkravägen 44 B lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 564 31

Postort: Bankeryd

Distrikt: Bankeryd

Församling: Bankeryds församling (068020)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Adnan Hassan är 82 år och bosatt på Sjöåkravägen 44 B lgh 1002 i Bankeryd. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 17 år och 149 dagar sedan han flyttade in den 2 mars 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Adnan Hassan?

Vad tjänar Adnan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Adnans
Kreditstatus?

Nyfiken på Adnans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sjöåkravägen 44 B lgh 1002

Latitud: 57.865870   |   Longitud: 14.135356

Registrerat på adressen


Sjöåkravägen 44 B lgh 1002
564 31 Bankeryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Adnan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Adnan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Adnans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Adnan har inga bolagsengagemang


Mer om Adnan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

82 år (och 28 dagar)

Födelsedag

01 juli (en torsdag om 337 dagar)

Födelsedatum

1944-07-01 (en lördag för 29 978 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 7 år och 337 dagar (en lördag)

Adnan Hassan är 82 år och bosatt på Sjöåkravägen 44 B lgh 1002 i Bankeryd. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 17 år och 149 dagar sedan han flyttade in den 2 mars 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 564 31, är medelinkomsten 335 949 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,50 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Adnan ingår. Adnans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 299.

Adnan bor tillsammans med Jawn Sabir. Hon har bott på Sjöåkravägen 44 B lgh 1002 i totalt 17 år och 149 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 2 mars 2009. Han är gift med Jawn Sabir .

Adnan fyller 83 år om 337 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 7 år och 337 dagar (en lördag).

Adnan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Adnan i Sverige Adnan Dedic i Angered, Adnan Karan i Skärholmen och Adnan Muratovic i Värnamo.

Informationen om Adnan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Adnan Hassan