7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Leif Sture Bo Ållenberg

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19440710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 81 år

Födelsedag: 10 juli 1944

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Leif Sture Bo Ållenberg

Förnamn: Leif Sture Bo

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Ållenberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-07-22

Gatuadress: Anders Personsgatan 11 lgh 1204

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 416 48

Postort: Göteborg

Församling: Domkyrkoförsamlingen i Göteborg (148001)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Ållenberg är en man på 81 år som bor på Anders Personsgatan 11 lgh 1204 i Göteborg. Leifs bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 16 år och 345 dagar sedan han flyttade in den 22 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Ållenberg?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Anders Personsgatan 11 lgh 1204

Latitud: 57.710815   |   Longitud: 11.995012

Registrerat på adressen


Anders Personsgatan 11 lgh 1204
416 48 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LAPSK VALLHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-05-28 (16 år) Ägare Anna-Maria Opazo Ållenberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-05-28 (16 år) Anna-Maria Opazo Ållenberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2009

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

81 år (och 357 dagar)

Födelsedag

10 juli (en fredag om 8 dagar)

Födelsedatum

1944-07-10 (en måndag för 29 942 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 8 år och 8 dagar (en måndag)

Leif Ållenberg är en man på 81 år som bor på Anders Personsgatan 11 lgh 1204 i Göteborg. Leifs bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 16 år och 345 dagar sedan han flyttade in den 22 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Leifs postnummer, 416 48, är medelinkomsten 481 511 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.

Leif bor tillsammans med Anna-Maria Opazo Ållenberg. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 22 juli 2009 och har bott där totalt 16 år och 345 dagar. På adressen finns en hund (som Leif inte är ägare till). Han är gift med Anna-Maria Opazo Ållenberg .

På Leifs nästa födelsedag fyller han 82 år. Den inträffar om 8 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 8 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 363 dagar.

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Ållenberg