7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Per-Olof Mansén
Årsinkomst: Kolla Per-Olofs lön anonymt
Personnummer: 19440729-
Ålder: 81 år
Födelsedag: 29 juli 1944
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Per-Olof Mansén
Förnamn: Per-Olof
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mansén
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-09-06
Gatuadress: Finnvävsgatan 47
Postnummer: 507 34
Postort: Brämhult
Församling: Brämhults församling (149003)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Per-Olof Mansén är en man på 81 år som bor på Finnvävsgatan 47 i Brämhult. bostad är ett kedjehus på 170 kvm . Där har han bott i 19 år och 301 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Finnvävsgatan 47
Registrerat på adressen
507 34 Brämhult
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per-Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per-Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 170 kvm
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2004 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0 |
Konkurs |
Styrelseledamot | 0 | 2004 | 0,1 | −0 |
Mer om Per-Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
81 år (och 340 dagar)
Födelsedag
29 juli (en onsdag om 25 dagar)
Födelsedatum
1944-07-29 (en lördag för 29 925 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 8 år och 25 dagar (en lördag)
Per-Olof Mansén är en man på 81 år som bor på Finnvävsgatan 47 i Brämhult. bostad är ett kedjehus på 170 kvm . Där har han bott i 19 år och 301 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Per-Olofs postnummer, 507 34, är medelinkomsten 413 629 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,06 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per-Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Per-Olof ingår. Per-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.
Per-Olof bor tillsammans med Mary Lisbeth Mansén. Hon är en 78 årig kvinna. Han är gift med Mary Lisbeth Mansén .
På Per-Olofs nästa födelsedag fyller han 82 år. Den inträffar om 25 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 25 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Per-Olof har 1 bolagsengagemang (
Prowind AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Olof i Sverige Per-Olof Höög i Borås, Per-Olof Thyrén i Gustavsberg och Per-Olof Persson i Veinge.
Informationen om Per-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per-Olof Mansén
Var bor Per-Olof?
Hur gammal är Per-Olof?
Per-Olof Mansén är 81 år gammal och föddes den 29 juli 1944. Han fyller 82 år den 29 juli.
Har Per-Olof några bolagsengagemang?
Per-Olof har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Prowind AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Per-Olof några fordon?
Är Per-Olof gift?
Per-Olof är gift med Mary Lisbeth Mansén.
Vilket telefonnummer har Per-Olof?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per-Olof.
Vilket stjärntecken har Per-Olof?
Per-Olof har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Per-Olof folkbokförd?
Per-Olof Mansén är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Per-Olof?
Per-Olof Mansén tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Per-Olof?
Per-Olof Mansén tillhör Brämhults församling.