7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Johan Elof Dieker

Johan registrerades som avliden 2026-04-05.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19440902- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 2 september 1944

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Johan Elof Dieker

Förnamn: Johan Elof

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Dieker

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2015-10-13

Gatuadress: Ramstorpsgatan 35 B lgh 1903

Våning & dörr: 9 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 582 45

Postort: Linköping

Distrikt: Berga

Församling: Linköpings Berga församling (058033)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Dieker är 81 år och bosatt på Ramstorpsgatan 35 B lgh 1903 i Linköping. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 98 kvm . Där har han bott i 10 år och 265 dagar sedan han flyttade in den 13 oktober 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Dieker?

Vad tjänar Johan?

Karta & vägbeskrivning till Ramstorpsgatan 35 B lgh 1903

Latitud: 58.397300   |   Longitud: 15.635715

Registrerat på adressen


Ramstorpsgatan 35 B lgh 1903
582 45 Linköping

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 98 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Johan har inga bolagsengagemang


Mer om Johan


Födelsedatum

1944-09-02

Johan Dieker registrerades som avliden 2026-04-05. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Johan Dieker är 81 år och bosatt på Ramstorpsgatan 35 B lgh 1903 i Linköping. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 98 kvm . Där har han bott i 10 år och 265 dagar sedan han flyttade in den 13 oktober 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 582 45, är medelinkomsten 917 163 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,83 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Johan ingår.

Johan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Johan fyller 82 år om 59 dagar och har namnsdag om 175 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 8 år och 59 dagar (en lördag).

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johan i Sverige Johan Jacobsson i Katrineholm, Johan Hedberg i Uppsala och Johan Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Dieker