7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Inga-Lisa Jungslätt
Årsinkomst: Kolla Inga-Lisas lön anonymt
Personnummer: 19440923-
Ålder: 81 år
Födelsedag: 23 september 1944
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Inga-Lisa Jungslätt
Förnamn: Inga-Lisa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jungslätt
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-01-11
Gatuadress: Virvelvindsvägen 3
Postnummer: 531 65
Postort: Lidköping
Distrikt: Gösslunda
Församling: Sunnersbergs församling (149413)
Kommun: Lidköping (1494)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Inga-Lisa Jungslätt är en 81 årig kvinna och bosatt på Virvelvindsvägen 3 i Lidköping. Hon flyttade in på adressen den 11 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 175 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Virvelvindsvägen 3
Registrerat på adressen
531 65 Lidköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Inga-Lisa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Inga-Lisa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Inga-Lisa har inga bolagsengagemang
Mer om Inga-Lisa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
81 år (och 285 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 80 dagar)
Födelsedatum
1944-09-23 (en lördag för 29 870 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 8 år och 80 dagar (en lördag)
Inga-Lisa Jungslätt är en 81 årig kvinna och bosatt på Virvelvindsvägen 3 i Lidköping. Hon flyttade in på adressen den 11 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 175 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Inga-Lisas bostadsområde, på postnummer 531 65, är 452 113 kr per år och 1,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidköping där Inga-Lisas ingår. Inga-Lisas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.
Förutom Inga-Lisa bor också Stig Urban Jungslätt på adressen. Där har han bott i 5 år och 175 dagar sedan han först registrerades där den 11 januari 2021. Inga-Lisa är gift med Stig Urban Jungslätt .
Inga-Lisas nästa födelsedag är om 80 dagar då hon fyller 82 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 8 år och 80 dagar (en lördag).
Inga-Lisa har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Inga-Lisa i Sverige Inga-Lisa Östlund i Borås, Inga-Lisa Saxholm i Västervik och Inga-Lisa Lundqvist Adler i Gråbo.
Informationen om Inga-Lisa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Inga-Lisa Jungslätt
Var bor Inga-Lisa?
Hur gammal är Inga-Lisa?
Inga-Lisa Jungslätt är 81 år gammal och föddes den 23 september 1944. Hon fyller 82 år den 23 september.
Har Inga-Lisa några bolagsengagemang?
Inga-Lisa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Inga-Lisa några fordon?
Är Inga-Lisa gift?
Inga-Lisa är gift med Stig Urban Jungslätt.
Vilket telefonnummer har Inga-Lisa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Inga-Lisa.
Vilket stjärntecken har Inga-Lisa?
Inga-Lisa har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Inga-Lisa folkbokförd?
Inga-Lisa Jungslätt är folkbokförd i Lidköping kommun.
Vilket län tillhör Inga-Lisa?
Inga-Lisa Jungslätt tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Inga-Lisa?
Inga-Lisa Jungslätt tillhör Sunnersbergs församling.