7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Kenneth Linnar Aneling

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19440925- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 81 år

Födelsedag: 25 september 1944

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Linnar Aneling

Förnamn: Kenneth Linnar

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Aneling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-01-01

Gatuadress: Havstenavägen 44 lgh 1805

Våning & dörr: 8 våningen, dörr 5 från vänster

Postnummer: 549 43

Postort: Skövde

Distrikt: Skövde

Församling: Skövde församling (149601)

Kommun: Skövde (1496)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Aneling är en 81 årig man bosatt i Skövde kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 184 dagar sedan 1 januari 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Aneling?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Havstenavägen 44 lgh 1805

Latitud: 58.404487   |   Longitud: 13.849394

Registrerat på adressen


Havstenavägen 44 lgh 1805
549 43 Skövde

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PUDEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-07-22 (5 år) Ägare Kerstin Aneling Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-07-22 (5 år) Kerstin Aneling Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

81 år (och 282 dagar)

Födelsedag

25 september (en fredag om 83 dagar)

Födelsedatum

1944-09-25 (en måndag för 29 867 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 8 år och 83 dagar (en måndag)

Kenneth Aneling är en 81 årig man bosatt i Skövde kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 184 dagar sedan 1 januari 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Kenneths bostadsområde, på postnummer 549 43, har 4,70 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 314 694 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.

Kenneth bor tillsammans med en 78 årig kvinna vid namn Kerstin Aneling. Hon registrerades på adressen den 1 januari 2005, och har bott där totalt 21 år och 184 dagar. De har också en hund i bostaden som Kenneth inte är ägare till. Han är gift med Kerstin Aneling .

Vill du fira Kenneths födelsedag ska du gratulera honom om 83 dagar då han fyller 82 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 83 dagar (en måndag).

Kenneth har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Kenneth i Sverige det senaste kvartalet är Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Aneling