7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Hans Erik Svensson
Årsinkomst: Kolla Hans Eriks lön anonymt
Personnummer: 19440930-
Ålder: 81 år
Födelsedag: 30 september 1944
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Hans Erik Svensson
Förnamn: Hans Erik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Svensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2013-05-31
Gatuadress: Bokehall Talgoxevägen 6
Postnummer: 243 93
Postort: Höör
Församling: Höörs församling (126702)
Kommun: Höör (1267)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hans Erik Svensson är en man på 81 år som bor på Bokehall Talgoxevägen 6 i Höör. bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 13 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bokehall Talgoxevägen 6
Registrerat på adressen
243 93 Höör
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2024-10-21 (1 år) Ägare Hans Erik Svensson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-10-21 (1 år) | Hans Erik Svensson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 112 kvm
Byggår: 2012
Bolagsengagemang | 0 st
Hans Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Hans Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
81 år (och 277 dagar)
Födelsedag
30 september (en onsdag om 88 dagar)
Födelsedatum
1944-09-30 (en lördag för 29 862 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 8 år och 88 dagar (en lördag)
Hans Erik Svensson är en man på 81 år som bor på Bokehall Talgoxevägen 6 i Höör. bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 13 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hans Eriks postnummer, 243 93, är medelinkomsten 386 891 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Hans Erik ingår. Hans Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Hans Erik bor tillsammans med Carina Halvardsson. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 31 oktober 2025 och har bott där totalt 246 dagar. På adressen finns en hund (som Hans Erik är ägare till). Han är inte gift.
På Hans Eriks nästa födelsedag fyller han 82 år. Den inträffar om 88 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 88 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 56 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Hans Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Hans Blom i Vimmerby och Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan.
Informationen om Hans Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hans Erik Svensson
Var bor Hans Erik?
Hur gammal är Hans Erik?
Hans Erik Svensson är 81 år gammal och föddes den 30 september 1944. Han fyller 82 år den 30 september.
Har Hans Erik några bolagsengagemang?
Hans Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hans Erik några fordon?
Är Hans Erik gift?
Hans Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hans Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hans Erik.
Vilket stjärntecken har Hans Erik?
Hans Erik har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Hans Erik folkbokförd?
Hans Erik Svensson är folkbokförd i Höör kommun.
Vilket län tillhör Hans Erik?
Hans Erik Svensson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Hans Erik?
Hans Erik Svensson tillhör Höörs församling.