7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Rolf Bengt Erik Jakobsson

Bengt registrerades som avliden 2026-01-15.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19450322- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 22 mars 1945

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Bengt Erik Jakobsson

Förnamn: Rolf Bengt Erik

Tilltalsnamn: Bengt

Efternamn: Jakobsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-07-15

Gatuadress: Munkens väg 9

Postnummer: 388 40

Postort: Trekanten

Distrikt: Ljungby

Församling: Ljungby församling (088008)

Kommun: Kalmar (0880)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bengt

Bengt Jakobsson är 81 år och bosatt på Munkens väg 9 i Trekanten. Han bor i en villa på 90 kvm . Där har han bott i 360 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Jakobsson?

Vad tjänar Bengt?

Karta & vägbeskrivning till Munkens väg 9

Latitud: 56.697881   |   Longitud: 16.121356

Registrerat på adressen


Munkens väg 9
388 40 Trekanten

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 90 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bengt har inga bolagsengagemang


Mer om Bengt


Födelsedatum

1945-03-22

Bengt Jakobsson registrerades som avliden 2026-01-15. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Bengt Jakobsson är 81 år och bosatt på Munkens väg 9 i Trekanten. Han bor i en villa på 90 kvm . Där har han bott i 360 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 388 40, är medelinkomsten 361 951 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kalmar där Bengt ingår.

Bengt bor tillsammans med Birgit Aina Monika Persson. Han är inte gift.

Bengt fyller 82 år om 255 dagar och har namnsdag om 254 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 8 år och 255 dagar (en torsdag).

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Jakobsson