7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Ulf Christer Bröjer

Ulf registrerades som avliden 2026-03-18.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19450607- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 7 juni 1945

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 april

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Christer Bröjer

Förnamn: Ulf Christer

Tilltalsnamn: Ulf

Efternamn: Bröjer

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1971-09-29

Gatuadress: Majringen 36

Postnummer: 942 95

Postort: Vidsel

Distrikt: Älvsby

Församling: Älvsby församling (256002)

Kommun: Älvsbyn (2560)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ulf

Ulf Bröjer är 81 år gammal och bor på Majringen 36 i Vidsel. Hans bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Där har han bott i 54 år och 278 dagar sedan han flyttade in den 29 september 1971. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ulf

Informationen om Ulf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ulf Bröjer?

Vad tjänar Ulf?

Karta & vägbeskrivning till Majringen 36

Latitud: 65.833370   |   Longitud: 20.517404

Registrerat på adressen


Majringen 36
942 95 Vidsel

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ulf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ulf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ulfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Storforsen Turism Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Ej aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Ej aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Ulf


Födelsedatum

1945-06-07

Ulf Bröjer registrerades som avliden 2026-03-18. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Ulf Bröjer är 81 år gammal och bor på Majringen 36 i Vidsel. Hans bostad är ett kedjehus på 115 kvm . Där har han bott i 54 år och 278 dagar sedan han flyttade in den 29 september 1971. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 942 95, som är Ulfs bostadsområde, är medelinkomsten 330 582 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,35 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Älvsbyn där Ulfs ingår.

Ulf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ulf är inte gift.

Ulf har namnsdag om 281 dagar och nästa födelsedag inträffar om 338 dagar då han fyller 82 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 338 dagar (en torsdag).

Namnet Ulf är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet ulv'.

Ulf har 1 bolagsengagemang ( Storforsen Turism Ekonomisk förening ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ulf i Sverige Ulf Lundell i Kivik, Ulf Brunnberg i Lidingö och Ulf Danielsson i Uppsala.

Informationen om Ulf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ulf Bröjer