7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Faek Rostami

Årsinkomst: Kolla Faeks lön anonymt

Personnummer: 19450704- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 81 år

Födelsedag: 4 juli 1945

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Faek Rostami

Förnamn: Faek

Tilltalsnamn: Faek

Efternamn: Rostami

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-06-28

Gatuadress: Hedbäcksvägen 18

Postnummer: 428 37

Postort: Kållered

Församling: Kållereds församling (148102)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Faek

Faek Rostami är en 81 årig man och bosatt på Hedbäcksvägen 18 i Kållered. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 juni 1993 och har sammanlagt bott där i 33 år och 10 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Faek

Informationen om Faek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Faek Rostami?

Vad tjänar Faek?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Faeks
Kreditstatus?

Nyfiken på Faeks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hedbäcksvägen 18

Latitud: 57.604402   |   Longitud: 12.027428

Registrerat på adressen


Hedbäcksvägen 18
428 37 Kållered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Faek kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Faek hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Faeks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 109 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Faek har inga bolagsengagemang


Mer om Faek


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

81 år (och 4 dagar)

Födelsedag

04 juli (en söndag om 361 dagar)

Födelsedatum

1945-07-04 (en onsdag för 29 589 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 8 år och 361 dagar (en onsdag)

Faek Rostami är en 81 årig man och bosatt på Hedbäcksvägen 18 i Kållered. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 juni 1993 och har sammanlagt bott där i 33 år och 10 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Faeks bostadsområde, på postnummer 428 37, är 506 534 kr per år och 1,53 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Faeks ingår. Faeks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Förutom Faek bor också Kafea Rostami på adressen. Där har hon bott i 33 år och 10 dagar sedan hon först registrerades där den 28 juni 1993. Faek är gift med Kafea Rostami .

Faeks nästa födelsedag är om 361 dagar då han fyller 82 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 8 år och 361 dagar (en onsdag).

Faek har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Faek i Sverige Faek Hassani i Västra Frölunda, Faek Al-Dawodi i Bagarmossen och Faek Rostami i Kållered.

Informationen om Faek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Faek Rostami