7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Nils-Göran Levin

Årsinkomst: Kolla Nils-Görans lön anonymt

Personnummer: 19450731- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 31 juli 1945

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Nils-Göran Levin

Förnamn: Nils-Göran

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Levin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1980-05-06

Gatuadress: Föreningsgatan 30 A lgh 1104

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 613 31

Postort: Oxelösund

Församling: Oxelösunds församling (048101)

Kommun: Oxelösund (0481)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Nils-Göran Levin är 80 år och bosatt på Föreningsgatan 30 A lgh 1104 i Oxelösund. Han bor i en lägenhet med 5 rum på 99 kvm . Där har han bott i 46 år och 74 dagar sedan han flyttade in den 6 maj 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nils-Göran Levin?

Vad tjänar Nils-Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nils-Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Nils-Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Föreningsgatan 30 A lgh 1104

Latitud: 58.674902   |   Longitud: 17.112127

Registrerat på adressen


Föreningsgatan 30 A lgh 1104
613 31 Oxelösund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nils-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nils-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nils-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 99 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nils-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Nils-Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 353 dagar)

Födelsedag

31 juli (en fredag om 12 dagar)

Födelsedatum

1945-07-31 (en tisdag för 29 573 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 12 dagar (en tisdag)

Nils-Göran Levin är 80 år och bosatt på Föreningsgatan 30 A lgh 1104 i Oxelösund. Han bor i en lägenhet med 5 rum på 99 kvm . Där har han bott i 46 år och 74 dagar sedan han flyttade in den 6 maj 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 613 31, är medelinkomsten 325 930 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,18 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Oxelösund där Nils-Göran ingår. Nils-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Nils-Göran bor tillsammans med Annica Levin. Hon har bott på Föreningsgatan 30 A lgh 1104 i totalt 46 år och 74 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 6 maj 1980. Han är gift med Annica Levin .

Nils-Göran fyller 81 år om 12 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 9 år och 12 dagar (en tisdag).

Nils-Göran har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nils-Göran i Sverige Nils-Göran Svensson i Ödeshög, Nils-Göran Hargefeldt i Kumla och Nils-Göran Bergman i Borås.

Informationen om Nils-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nils-Göran Levin