7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Jan Otto Nilsson

Årsinkomst: Kolla Jan Ottos lön anonymt

Personnummer: 19450805- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 5 augusti 1945

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jan Otto Nilsson

Förnamn: Jan Otto

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-09-29

Gatuadress: Illerstigen 12 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 170 71

Postort: Solna

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan Otto Nilsson är en 80 årig man bosatt i Solna kommun. Han bor i en lägenhet med 5 rum på 96 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 276 dagar sedan 29 september 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Otto Nilsson?

Vad tjänar Jan Otto?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan Ottos
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan Ottos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Illerstigen 12 lgh 1002

Latitud: 59.383305   |   Longitud: 18.027149

Registrerat på adressen


Illerstigen 12 lgh 1002
170 71 Solna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
WEST HIGHLAND WHITE TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-08-20 (8 år) Ägare Marianne Junker Nilsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-08-20 (8 år) Marianne Junker Nilsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan Otto kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan Otto hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan Ottos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan Otto har inga bolagsengagemang


Mer om Jan Otto


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 331 dagar)

Födelsedag

05 augusti (en onsdag om 34 dagar)

Födelsedatum

1945-08-05 (en söndag för 29 551 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 34 dagar (en söndag)

Jan Otto Nilsson är en 80 årig man bosatt i Solna kommun. Han bor i en lägenhet med 5 rum på 96 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 276 dagar sedan 29 september 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jan Ottos bostadsområde, på postnummer 170 71, har 0,97 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 492 695 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Jan Ottos ingår. Jan Ottos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Jan Otto bor tillsammans med en 78 årig kvinna vid namn Marianne Junker Nilsson. Hon registrerades på adressen den 29 september 2005, och har bott där totalt 20 år och 276 dagar. De har också en hund i bostaden som Jan Otto inte är ägare till. Han är gift med Marianne Junker Nilsson .

Vill du fira Jan Ottos födelsedag ska du gratulera honom om 34 dagar då han fyller 81 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 193 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 9 år och 34 dagar (en söndag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan Otto har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jan Otto i Sverige det senaste kvartalet är Jan Rippe i Västra Frölunda, Otto Rosengren i Malmö och Otto Drakenberg i Lidingö.

Informationen om Jan Otto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Otto Nilsson