7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Jan Emanuel Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19450826- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 26 augusti 1945

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Jan Emanuel Gustafsson

Förnamn: Jan Emanuel

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-08-26

Gatuadress: Kappelshamn Byslingan 6

Postnummer: 624 55

Postort: Lärbro

Församling: Forsa församling (098010)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Gustafsson är en 80 årig man bosatt i Gotland kommun. Han bor i en villa på 48 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 315 dagar sedan 26 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Gustafsson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kappelshamn Byslingan 6

Latitud: 57.843020   |   Longitud: 18.783649

Registrerat på adressen


Kappelshamn Byslingan 6
624 55 Lärbro

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
HANGVAR-HALL PRO-FÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 48 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 315 dagar)

Födelsedag

26 augusti (en onsdag om 50 dagar)

Födelsedatum

1945-08-26 (en söndag för 29 535 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 50 dagar (en söndag)

Jan Gustafsson är en 80 årig man bosatt i Gotland kommun. Han bor i en villa på 48 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 315 dagar sedan 26 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jans bostadsområde, på postnummer 624 55, har 0,77 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 412 356 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 140.

Jan bor tillsammans med en 75 årig kvinna vid namn Laila Gustafsson. Hon registrerades på adressen den 26 augusti 2008, och har bott där totalt 17 år och 315 dagar. Han är gift med Laila Gustafsson .

Vill du fira Jans födelsedag ska du gratulera honom om 50 dagar då han fyller 81 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 188 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 9 år och 50 dagar (en söndag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jan i Sverige det senaste kvartalet är Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Gustafsson