7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Kennet Håkan Malmgren

Årsinkomst: Kolla Håkans lön anonymt

Personnummer: 19450904- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 4 september 1945

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Kennet Håkan Malmgren

Förnamn: Kennet Håkan

Tilltalsnamn: Håkan

Efternamn: Malmgren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-04-01

Gatuadress: Diamantslingan 20

Postnummer: 282 32

Postort: Tyringe

Församling: Tyringe församling (129319)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Håkan

Håkan Malmgren är en 80 årig man och bosatt på Diamantslingan 20 i Tyringe. Hans bostad är en villa på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 99 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Håkan

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Håkan Malmgren?

Vad tjänar Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Diamantslingan 20

Latitud: 56.149820   |   Longitud: 13.613392

Registrerat på adressen


Diamantslingan 20
282 32 Tyringe

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Håkans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 128 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Håkan har inga bolagsengagemang


Mer om Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 308 dagar)

Födelsedag

04 september (en fredag om 57 dagar)

Födelsedatum

1945-09-04 (en tisdag för 29 528 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 57 dagar (en tisdag)

Håkan Malmgren är en 80 årig man och bosatt på Diamantslingan 20 i Tyringe. Hans bostad är en villa på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 99 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Håkans bostadsområde, på postnummer 282 32, är 348 573 kr per år och 3,59 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Håkans ingår. Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.

Förutom Håkan bor också Aleksandra Ewa Malmgren Parnes på adressen. Där har hon bott i 22 år och 99 dagar sedan hon först registrerades där den 1 april 2004. Håkan är gift med Aleksandra Ewa Malmgren Parnes .

Håkans nästa födelsedag är om 57 dagar då han fyller 81 år. Hans namnsdag är om 340 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 57 dagar (en tisdag).

Namnet Håkan är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’hög’ och ’ättling’'.

Håkan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Håkan i Sverige Håkan Skogh i Åmål, Håkan Hellström i Göteborg och Håkan Johnston i Sollentuna.

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Håkan Malmgren