7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Leif Rune Sören Danielsson
Årsinkomst: Kolla Sörens lön anonymt
Personnummer: 19450913-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 13 september 1945
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 oktober
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Leif Rune Sören Danielsson
Förnamn: Leif Rune Sören
Tilltalsnamn: Sören
Efternamn: Danielsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1977-11-11
Gatuadress: Lammhult Ljungsberg 1
Postnummer: 363 44
Postort: Lammhult
Distrikt: Aneboda
Församling: Lammhults församling (078024)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sören
Sören Danielsson är en 80 årig man och bosatt på Lammhult Ljungsberg 1 i Lammhult. Han flyttade in på adressen den 11 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sören
Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lammhult Ljungsberg 1
Registrerat på adressen
363 44 Lammhult
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sören kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sören hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sören
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 294 dagar)
Födelsedag
13 september (en söndag om 71 dagar)
Födelsedatum
1945-09-13 (en torsdag för 29 514 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 71 dagar (en torsdag)
Sören Danielsson är en 80 årig man och bosatt på Lammhult Ljungsberg 1 i Lammhult. Han flyttade in på adressen den 11 november 1977 och har sammanlagt bott där i 48 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sörens bostadsområde, på postnummer 363 44, är 344 881 kr per år och 7,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Sörens ingår. Sörens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 208.
Förutom Sören bor också Helén Danielsson på adressen. Där har hon bott i 48 år och 235 dagar sedan hon först registrerades där den 11 november 1977. Sören är gift med Helén Danielsson .
Sörens nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 81 år. Hans namnsdag är om 111 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 71 dagar (en torsdag).
Namnet Sören är 'Dansk form av det latinska namnet Severi´nus (se Severin)'.
Sören har 1 bolagsengagemang (
Odorex
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sören i Sverige Sören Gyll i Bålsta, Sören Karlsson i Hölö och Sören Ingemarsson i Sävsjö.
Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sören Danielsson
Var bor Sören?
Hur gammal är Sören?
Sören Danielsson är 80 år gammal och föddes den 13 september 1945. Han fyller 81 år den 13 september.
Har Sören några bolagsengagemang?
Sören har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Odorex . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sören några fordon?
Är Sören gift?
Sören är gift med Helén Danielsson.
Vilket telefonnummer har Sören?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sören.
Vilket stjärntecken har Sören?
Sören har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Sören folkbokförd?
Sören Danielsson är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Sören?
Sören Danielsson tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Sören?
Sören Danielsson tillhör Lammhults församling.