7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Carl-Erik Nilsson

Årsinkomst: Kolla Carl-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19460124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 24 januari 1946

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Erik Nilsson

Förnamn: Carl-Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-11-01

Gatuadress: Granstigen 5

Postnummer: 561 96

Postort: Lekeryd

Distrikt: Lekeryd

Församling: Lekeryds församling (068014)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl-Erik Nilsson är en 80 årig man och bosatt på Granstigen 5 i Lekeryd. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 2008 och har sammanlagt bott där i 17 år och 246 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Erik Nilsson?

Vad tjänar Carl-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Granstigen 5

Latitud: 57.745733   |   Longitud: 14.386346

Registrerat på adressen


Granstigen 5
561 96 Lekeryd

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 162 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 203 dagar)

Födelsedatum

1946-01-24 (en torsdag för 29 382 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 203 dagar (en torsdag)

Carl-Erik Nilsson är en 80 årig man och bosatt på Granstigen 5 i Lekeryd. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 2008 och har sammanlagt bott där i 17 år och 246 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl-Eriks bostadsområde, på postnummer 561 96, är 411 510 kr per år och 3,02 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Carl-Eriks ingår. Carl-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 262.

Carl-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Carl-Erik är inte gift.

Carl-Eriks nästa födelsedag är om 203 dagar då han fyller 81 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 203 dagar (en torsdag).

Carl-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Erik i Sverige Carl-Erik Spelmans i Huddinge, Carl-Erik Hägneryd i Tygelsjö och Carl-Erik Djurfeldt i Lindås.

Informationen om Carl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Erik Nilsson