7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Göran Lennart Roth
Årsinkomst: Kolla Göran Lennarts lön anonymt
Personnummer: 19460124-
Ålder: 80 år
Födelsedag: 24 januari 1946
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 april
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Göran Lennart Roth
Förnamn: Göran Lennart
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Roth
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2005-10-12
Gatuadress: Trombvägen 7
Postnummer: 176 67
Postort: Järfälla
Distrikt: Jakobsberg
Kommun: Järfälla (0123)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
C/O-adress:
Gatuadress: Trombvägen 7
Postadress: 17770 Järfälla
Mer om
Göran Lennart Roth är en 80 årig man och bosatt på Trombvägen 7 i Järfälla. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 oktober 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 261 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Trombvägen 7 i Järfälla. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
176 67 Järfälla
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Eva Karin Olivia Alwén (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Eva Karin Olivia Alwén (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Göran Lennart kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Göran Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Göran Lennarts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 132 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,4 Vinst (MSEK) 0,8 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | 2025 | 0,4 | 0,8 |
Mer om Göran Lennart
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
80 år (och 157 dagar)
Födelsedag
24 januari (en söndag om 208 dagar)
Födelsedatum
1946-01-24 (en torsdag för 29 377 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 9 år och 208 dagar (en torsdag)
Göran Lennart Roth är en 80 årig man och bosatt på Trombvägen 7 i Järfälla. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 oktober 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 261 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Trombvägen 7 i Järfälla.
Medelinkomsten i Göran Lennarts bostadsområde, på postnummer 176 67, är 520 569 kr per år och 1,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Göran Lennarts ingår. Göran Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 80.
Förutom Göran Lennart bor också Eva Karin Olivia Alwén på adressen. Där har hon bott i 20 år och 261 dagar sedan hon först registrerades där den 12 oktober 2005. Göran Lennart är inte gift.
Göran Lennarts nästa födelsedag är om 208 dagar då han fyller 81 år. Hans namnsdag är om 297 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 208 dagar (en torsdag).
Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.
Göran Lennart har 1 bolagsengagemang (
DETAB Arkitekter Aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Göran Lennart i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Lennart Jansson i Djurhamn och Lennart Pettersson i Björklinge.
Informationen om Göran Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Göran Lennart Roth
Var bor Göran Lennart?
Hur gammal är Göran Lennart?
Göran Lennart Roth är 80 år gammal och föddes den 24 januari 1946. Han fyller 81 år den 24 januari.
Har Göran Lennart några bolagsengagemang?
Göran Lennart har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat DETAB Arkitekter Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Göran Lennart några fordon?
Är Göran Lennart gift?
Göran Lennart är inte gift.
Vilket telefonnummer har Göran Lennart?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Göran Lennart.
Vilket stjärntecken har Göran Lennart?
Göran Lennart har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Göran Lennart folkbokförd?
Göran Lennart Roth är folkbokförd i Järfälla kommun.
Vilket län tillhör Göran Lennart?
Göran Lennart Roth tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Göran Lennart?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Göran Lennart tillhör.