7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Lars-Gunnar Nyström

Årsinkomst: Kolla Lars-Gunnars lön anonymt

Personnummer: 19460219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 19 februari 1946

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Gunnar Nyström

Förnamn: Lars-Gunnar

Tilltalsnamn: Lars-Gunnar

Efternamn: Nyström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Nässe 313

Postnummer: 882 91

Postort: Långsele

Församling: Långsele församling (228304)

Kommun: Sollefteå (2283)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Gunnar

Lars-Gunnar Nyström är en man på 80 år som bor på Nässe 313 i Långsele. Lars-Gunnars bostad är ett kedjehus på 101 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Gunnar

Informationen om Lars-Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Gunnar Nyström?

Vad tjänar Lars-Gunnar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Gunnars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Gunnars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nässe 313

Latitud: 63.181451   |   Longitud: 17.098345

Registrerat på adressen


Nässe 313
882 91 Långsele

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
LÅNGSELE SKYTTEFÖRENING Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Gunnar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Gunnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Gunnars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 101 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Gunnar har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Gunnar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 143 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 222 dagar)

Födelsedatum

1946-02-19 (en tisdag för 29 363 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 222 dagar (en tisdag)

Lars-Gunnar Nyström är en man på 80 år som bor på Nässe 313 i Långsele. Lars-Gunnars bostad är ett kedjehus på 101 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars-Gunnars postnummer, 882 91, är medelinkomsten 363 625 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,87 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Gunnar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Lars-Gunnar ingår. Lars-Gunnars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Lars-Gunnar bor tillsammans med Gudrun Nyström. Hon är en 72 årig kvinna. Han är gift med Gudrun Nyström .

På Lars-Gunnars nästa födelsedag fyller han 81 år. Den inträffar om 222 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 222 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lars-Gunnar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Gunnar i Sverige Lars-Gunnar Råhnevall i Uddevalla, Lars-Gunnar Karlsson i Motala och Lars-Gunnar Edh i Göteborg.

Informationen om Lars-Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Gunnar Nyström