7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Lars Håkan Ingemar Larsson

Årsinkomst: Kolla Håkans lön anonymt

Personnummer: 19460223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 23 februari 1946

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juni

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars Håkan Ingemar Larsson

Förnamn: Lars Håkan Ingemar

Tilltalsnamn: Håkan

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-08-29

Gatuadress: Kryddgårdsgränd 9 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 135 36

Postort: Tyresö

Församling: Tyresö församling (013801)

Kommun: Tyresö (0138)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Håkan

Håkan Larsson är en 80 årig man och bosatt på Kryddgårdsgränd 9 lgh 1101 i Tyresö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 augusti 1994 och har sammanlagt bott där i 31 år och 303 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Håkan

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Håkan Larsson?

Vad tjänar Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kryddgårdsgränd 9 lgh 1101

Latitud: 59.229234   |   Longitud: 18.230450

Registrerat på adressen


Kryddgårdsgränd 9 lgh 1101
135 36 Tyresö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Håkans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 89 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HSB Bostadsrättsförening Kryddgården nr 679 i Tyresö Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 125 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 240 dagar)

Födelsedatum

1946-02-23 (en lördag för 29 345 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 240 dagar (en lördag)

Håkan Larsson är en 80 årig man och bosatt på Kryddgårdsgränd 9 lgh 1101 i Tyresö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 89 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 augusti 1994 och har sammanlagt bott där i 31 år och 303 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Håkans bostadsområde, på postnummer 135 36, är 370 218 kr per år och 6,89 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Håkans ingår. Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Håkan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Håkan är inte gift.

Håkans nästa födelsedag är om 240 dagar då han fyller 81 år. Hans namnsdag är om 351 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 240 dagar (en lördag).

Namnet Håkan är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’hög’ och ’ättling’'.

Håkan har 1 bolagsengagemang ( HSB Bostadsrättsförening Kryddgården nr 679 i Tyresö ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Håkan i Sverige Håkan Skogh i Åmål, Håkan Hellström i Göteborg och Håkan Johnston i Sollentuna.

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Håkan Larsson