7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Lars Ingemar Gustaf Heineson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19460320- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 20 mars 1946

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars Ingemar Gustaf Heineson

Förnamn: Lars Ingemar Gustaf

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Heineson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-08-27

Gatuadress: Fontinvägen 15

Postnummer: 442 31

Postort: Kungälv

Församling: Kungälv-Ytterby församling (148201)

Kommun: Kungälv (1482)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Heineson är en man på 80 år som bor på Fontinvägen 15 i Kungälv. Lars bostad är en villa på 190 kvm . Där har han bott i 40 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 27 augusti 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Heineson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fontinvägen 15

Latitud: 57.870350   |   Longitud: 11.989637

Registrerat på adressen


Fontinvägen 15
442 31 Kungälv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 190 kvm

Byggår: 1953

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars har inga bolagsengagemang


Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 128 dagar)

Födelsedag

20 mars (en lördag om 237 dagar)

Födelsedatum

1946-03-20 (en onsdag för 29 348 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 238 dagar (en torsdag)

Lars Heineson är en man på 80 år som bor på Fontinvägen 15 i Kungälv. Lars bostad är en villa på 190 kvm . Där har han bott i 40 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 27 augusti 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars postnummer, 442 31, är medelinkomsten 448 443 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,05 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Lars bor tillsammans med Anna-Lena Heineson. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 27 augusti 1985 och har bott där totalt 40 år och 333 dagar. Han är gift med Anna-Lena Heineson .

På Lars nästa födelsedag fyller han 81 år. Den inträffar om 237 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 238 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 15 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Heineson