7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Lars-Erik Fritioff

Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19460409- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 80 år

Födelsedag: 9 april 1946

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Erik Fritioff

Förnamn: Lars-Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Fritioff

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-11-01

Gatuadress: Södra Parkgatan 13 B lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 524 30

Postort: Herrljunga

Församling: Herrljungabygdens församling (146606)

Kommun: Herrljunga (1466)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lars-Erik Fritioff är en man på 80 år som bor på Södra Parkgatan 13 B lgh 1102 i Herrljunga. bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Där har han bott i 10 år och 229 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Erik Fritioff?

Vad tjänar Lars-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Parkgatan 13 B lgh 1102

Latitud: 58.076391   |   Longitud: 13.023646

Registrerat på adressen


Södra Parkgatan 13 B lgh 1102
524 30 Herrljunga

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 42 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Föreningen Herrljunga Folkpark Furulund utan personlig ansvarighet Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Lars-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

80 år (och 70 dagar)

Födelsedag

09 april (en fredag om 295 dagar)

Födelsedatum

1946-04-09 (en tisdag för 29 290 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 9 år och 296 dagar (en onsdag)

Lars-Erik Fritioff är en man på 80 år som bor på Södra Parkgatan 13 B lgh 1102 i Herrljunga. bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Där har han bott i 10 år och 229 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars-Eriks postnummer, 524 30, är medelinkomsten 311 520 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Herrljunga där Lars-Erik ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Lars-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Lars-Eriks nästa födelsedag fyller han 81 år. Den inträffar om 295 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 9 år och 296 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lars-Erik har 1 bolagsengagemang ( Föreningen Herrljunga Folkpark Furulund utan personlig ansvarighet ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.

Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Erik Fritioff